Ekipa

Nasza ekipa składa się z 4 osób:Czektul, zwany Jakubem
Założyciel, inspirator i twórca całego świata NuCastu. Jako Jan Burry, Stach Wodecki i wiele innych osób, stawia czoło niebezpieczeństwom nowego świata.
Zafascynowany apokalipsą, Cthulhu i programowaniem stara się stworzyć świat inny niż wszystkie.
Odpowiedzialny za stworzenie całego pierwszego sezonu NuCastu i elementy nowego. Do niego należy wysyłać maile ze skargami na słaby odcinek (jakubkrzem [malpa] gmail.com).Grzegorz, człowiek znikąd.
Z powołania stalker - samotnik, wołają go "Czajka". Tematyką apokalipsy zainteresowany odkąd tylko usłyszał słowo "Czarnobyl". Poczuł w sobie zew Zony i odkłada pieniądze na wyprawę do Prypeci. Do ekipy NuCastu przyszedł na chwilę i został na dłużej. Teraz mówią do niego "get out of here, stalker". Na co dzień student. W wolnych chwilach snuje swoje plany podboju świata.
Jest on domorosłym pisarzem i tworzy scenariusze do nowej serii NuCastu. Jest to jego debiut w świecie podcastingu. Jeżeli nie ma nowego odcinka - wińcie jego ;) 
Mosze "Ajwajowicz" Blumsztajn. Przez niektórych wspólników znany Generałem.
Z Janem związany na dłuższą współpracę przez przypadek, choć kilka razy podszywał się pod przypadkowe osoby i w NuCascie występował. Zainteresowany wszystkim dookoła, ale niczym konkretnym, w czasie wolnym studiuje jak za pomocą liczb na papierze sprawić, by więcej znalazło się w portfelu. Generał najdłużej pracuje z Czektulem przy nagrywaniu NuCastu 

Radzik
Początkujący lektor, z ciekawym, moim zdaniem, głosem. Na co dzień zajmuje się rockowaniem i strzelaniem do ghuli, jednak najczęściej można go spotkać na wieży strażniczej obserwującego horyzont przez lunetę karabinu snajperskiego. A tak nieco poważniej, to lubi pograć, ale i też pooglądać piłkę nożną. Mocno kibicuje Realowi Madryt. Ponadto, uważa się za osobę przyjazną i towarzyską. Studiuje, jak to mówi "przyszłościowy kierunek" i wierzy, że znajdzie po nim jakąś ciekawą pracę, no chyba, że lektorowanie bardziej go pochłonie...

1 komentarz: